Laminian
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 7:23 pm

Poczuła jego ostre kły. Nie bolało. Ale czuła upływ krwi.
Zsunęła mu koszulę z ramion, sugerując w ten sposób, że ona też chce.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 7:30 pm

Ruszył lekko ramieniem dając jej w ten sposób znak, że ma jego pełne pozwolenie. Odciągnął lekko kły, oblizał jej ranę.
Potem, żeby jej było wygodniej, usiadł i posadził ją sobie na kolanach x3. (Assassin byłby zły rotfl)
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 8:32 pm

Wcisnęła się w niego i wpiła kłami w twardy bark. Jego krew miała dziwny smak. Nie zły, całkiem smaczny, ale dość... niespotykany.
Kiedy skończyła, wyprostowała się i odgarnęła oburącz włosy z twarzy.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 8:44 pm

Oparł się wygodnie i kanapę nadal przytrzymując Rain.
- Uratowałaś mi życie - jak zwykle zachował obojętny wyraz twarzy.
Zerknął na nią.
- A ci smakowało?
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 8:47 pm

- Nie każdy mężczyzna mi to mówi.
Zastanowiła się.
- Nawet. Jak dla mnie było ok.
Chyba spodobało mu się, że usadził ją na sobie w niezbyt grzecznej pozycji z jej dekoltem przed twarzą. Altair byłby zły o coś takiego? No bo przecież nie robili jeszcze niczego złego, prawda?
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 8:55 pm

- A widzisz.
Przyciągnął ją do siebie.
- A gdybym chciał ci podziękować za taki ratunek?
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 8:57 pm

Przesunęła dłońmi po jego ramionach i szyi.
- To zależy, jak miałyby wyglądać te podziękowania - odpowiedziała tajemniczo.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 9:11 pm

Wsunął dłonie pod jej bluzeczkę wędrując nimi aż pod granicę łopatek. Zatrzymał usta przy aksamitnej skórze na jej szyi.
- To zależy, jak chcesz, żeby wyglądały - zjechał koniuszkiem języka na odsłonięty obojczyk.
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 9:16 pm

Poczuła przyjemne mrowienie na skórze pod wpływem jego dotyku. Oj, kusił~
- Zachęcający jesteś - powiedziała z uśmiechem i dotknęła palcem jego ust. - Podoba mi się taka forma podziękowań. Ale mój mężczyzna nie cieszyłby się Wink
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 9:23 pm

- A gdybym zaproponował dodatkowo usunięcie z pamięci tego, co zaszło? Bądź też zajdzie?
Uśmiechnął się półgębkiem, jeszcze bardziej zachęcająco x3.
- Twój 'mężczyzna' nie będzie o niczym wiedział. Hm? Wink
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 9:37 pm

- Pod jednym warunkiem.
Przyłożyła palec do jego ust w geście "ciiii".
- Jeżeli to wyjdzie na jaw, to zeznam, że mnie spiłeś a potem usunąłeś wspomnienia ;>
Czego Altair nie widzi, to go nie zaboli~ ona naprawdę chciała z nim być! Ale była demonem, a mało który demon potrafił się ograniczyć do zabaw z jedną osobą v.v. Oczywiście zdarzały się takie. Skądś się ci Morconi brali.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 9:46 pm

zaboli xD

- Może być i taka wersja Wink ale możesz mi zaufać, usunę ci wspomnienia. Będziesz pamiętała, że tu weszłaś, usiadłaś na kanapie, a ja miałem zamiar przynieść ci coś zimnego. Pasuje? ;>
Toteż wrócił do składania namiętnych pocałunków na jej szyi. Biegł palcami po linii kręgosłupa, zadzierając jej bluzeczkę coraz wyżej.
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 9:54 pm

Oj... ;<

- Pasuje~
Zrzuciła ramiączka bluzeczki w dół, a warto dodać, że nie miała stanika (albowiem miała na sobie taką bluzeczkę, do której staników się nie nosi ;]), materiał zsunął się odrobinę. Rain zacisnęła uda na bokach mężczyzny, a po chwili rozsunęła szeroko kolana.
Chichotała.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 10:00 pm

nie no, nawet nie poczuje x3

Pozwalał sobie tylko na podziękowania. Wiedział, że jak zajdzie za daleko, to nie będzie mógł się powstrzymać i... hehe ^_^.
Lekko nadgryzał jej skórę wchodząc coraz wyżej. W końcu dorwał się do ust - a przy pocałunkach bardziej wczuć się nie mógł.
Ekhem, zajął swoje łapki jej walorami~
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 10:04 pm

Pozwalała mu "dziękować". Nawet nie poczuła, że to niesprawiedliwe względem Altaira Sad.
Pozwalała mu na wszystko i odpowiadała na pocałunki, ale sama niczego nie robiła. To on "dziękował". Masaż piersi bardzo jej się spodobał~
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 10:46 pm

Jego 'skromne' podziękowania trwały jeszcze jakieś kilka minut, ale potem wciąż trzymał ją na kolanach i obejmował w talii.
- Zaśniesz na chwilę.
Ujął dłońmi jej policzki, a sekundę potem Rain jakby straciła przytomność. Nałożył na jej ramiona bluzeczkę i położył na kanapie. Nie będzie pamiętała tego, co ustalili ;].
Sam poszedł do kuchni, żeby czekać, aż się obudzi i przy okazji stworzyć pozory, że nic się nie stało ;D.
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:03 pm

- Ok~ - odparła zadowolona.
Z drugiej strony szkoda, nie pamiętać takich podziękowań Wink.
Straciła na moment przytomność, a kiedy się obudziła, leżała na kanapie.
- O w mordę, zasnęłam...? wtf
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:12 pm

Wyszedł z kuchni z dwiema szklankami fanty.
- Chyba tak wtf musiałem coś zrobić i zasnęłaś.
Podał jej jedną, usiadł i założył nogi na stół.
- Masz jakąś ważną sprawę do Sky'a? Może włączę jakis film, zanim przyjdzie?
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:23 pm

Podniosła się do siadu. Dziwnie się czuła.
- Dałeś mi coś? ==
- Nie sądzę, żebym zabawiła tu tak długo. W sumie to... chyba nawet powinnam lecieć za chwilę.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:25 pm

- Nie wtf - zmarszczył brwi. - Jesteś siostrą mojego najlepszego kumpla, to raczej nie byłoby na miejscu ^^.
Zerknął na zegarek.
- Na serio nie wiem gdzie on jest...
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:28 pm

- Ej, znam mojego brata. Gdybyś mnie pobił i zgwałcił to pogratulowałby ci, że ci się udało.
Wzięła swoją szklankę z fantą, niuhnęła podejrzliwie, ale wszystko było ok, więc łyknęła.
- Nie mów mu, że byłam, ok? Sama się z nim skontaktuję.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:43 pm

- Serio? wtf - zdziwił się. - Ja cię, w każdym razie, nie pobiłem ani nie zgwałciłem xP.
Zaśmiał się cicho.
- Ok, jeśli chcesz, to nie powiem Wink.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:46 pm

Wpadł w mieszkania i od progu rzucił na wieszak czerwoną skórzaną kurtkę.
- Jestem - oświadczył. - Kupiłem gyrosy, bo ładnie zapachniało, jak przechodziłem obok. Reflektujesz?
Postawił torbę na blacie w kuchni i wszedł do pokoju. Znieruchomiał na chwilę.
- Rain. Ty jeszcze żyjesz? - mruknął.
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:47 pm

Uniosła wzrok na przybyłego brata.
- Ja też tęskniłam Rolling Eyes.
- Gyrosy... chłopaki przerzucilibyście się na coś zdrowszego, skoro i tak pijecie krew. A właśnie Rifciu, poznałam twojego zacnego kolegę, chyba dosypał mi czegoś do fanty v.v
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:52 pm

- Gyrosy...? Jasne @__@
Przeskoczył przez kanapę i pognał do kuchni.
- Ooooo v.v - włożył nos w torbę... znieruchomiał. - Nic jej nie dosypałem... ^_^
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:56 pm

- Wsadź sobie "Rifcia" w tyłek.
Wszedł do salonu, usiadł na oparciu kanapy.
- Szkoda. Pewnie jest tak dobra w łóżku, jak wredna, skoro ma takie powodzenie. Dobra siostra, czego chcesz?
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptyWto Maj 04, 2010 11:57 pm

- Mój tyłeczek jest zbyt mały i kształtny, żeby taki szajs się w nim zmieścił, braciszku~
Oh, wiedziała, że ich spotkanie po tak długim czasie będzie ciepłe i pełne wyznań tęsknoty.
- A teraz do rzeczy. Chcę pogadać. Wiem, że nie jesteśmy najlepszym rodzeństwem, ale jednak rodzeństwem, szkoda byłoby tak po prostu zapominać o swoim istnieniu.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 12:34 am

Chwycił za swojego gyrosa i począł go pochłaniać. Przyglądał się im i ich pełnej pozytywnej energii wymianie zdań xD.
- wtf.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 12:36 am

Zignorował ripostę, a bardziej skupił się na dalszym przesłaniu. Wpatrywał się w twarz siostry, nie okazując zaskoczenia, które odczuł.
- Stęskniłaś się - podsumował.
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 12:37 am

- No stęskniłam ==.
Nie lubiła tego słowa. Kiedy odnosiło się ono do niej, czuła się dziwnie słaba i naiwna.
- Nie gadaj, tylko tu chodź! ><
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 12:45 am

Czyżby był świadkiem historycznego wydarzenia?! Stęsknione demonie rodzeństwo?! Łoł! Ciekawe, co jeszcze ;].
- Nie mówcie, że się przytulicie... - zachichotał i zawrócił do kuchennego okna. - Jakbym mógł, to chyba zrobiłbym im filmik i wysłał na youtube'a... - szepnął.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 12:47 am

Właśnie pełen rezygnacji zamierzał wymownie uścisnąć siostrę, kiedy Joel przywrócił go do rzeczywistości.
Podszedł do kumpla, przerzucił go sobie przez ramię i zamknął go w kiblu.
- Nie wychodź, bo zatłukę.
Wrócił do pokoju.
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 12:48 am

Podeszła do Riva i przytuliła go, ale tylko na moment, po czym szybko się odsunęła.
- Dobra, skoro formalność mamy już za sobą - podjęła. - Chciałam umówić się na kawę, żebyśmy sobie chwilę pogadali i uznali to za zaliczone. Kiedy ci pasuje?
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 12:57 am

- Ej, ej!! O.O - wcisnął się w parapet, kiedy Sky do niego podszedł, ale nic nie mógł zrobić i został zamknięty... w kiblu =='.
- Kiedyś cię zabiję - mruknął i grzmotnął pięścią w drzwi.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 1:00 am

- Tak, wiem. Znam tę deklarację odkąd razem mieszkamy.
Wytrwał jakoś tę cę chwilową oznakę czułości, po czym siadł na kanapie.
- Nom - urządzali sobie takie spotkania od czasu do czasu. Tak z troski o rodzinę. - Mi pasuje piątek, popołudnie. Im wcześniej tym lepiej, bo chciałbym nie musieć wychodzić z domu wieczorem.
Powrót do góry Go down
Rain
Hebraistyka
Rain


Liczba postów : 527

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 1:02 am

Stanęła przy drzwiach, bo już się szykowała do wyjścia.
- Ok. To może o 15 w kawiarence w centrum handlowym?
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 1:09 am

Rabnął czołem o drzwi.
- Za jakie grzechy... ;<
Oj, coś za dużo ich było.
Wysłuchiwał do końca ich rozmowy.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 1:12 am

- Dobra, może być. Cześć.
Kiedy tylko Rain wyszła, zamknął za nią drzwi na zamek. Złapał swojego gyrosa, padł na kanapę, włączył jakiś film, zabrał się za jedzenie. Zupełnie bez słowa.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 1:17 am

Usłyszał tylko odchodne 'pa', potem odgłos zamykanych drzwi. Ku swemu zdumieniu - szuranie w kuchni i dźwięk, który towarzyszy włączanemu filmowi.
Spróbował otworzyć drzwi... o_o
- Wypuść mnie, matole... mój gyros mi stygnie...
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 1:19 am

Przełknął kawał mięsa.
- Drzwi są otwarte Galileo. Droga wolna.
Super ostry sos nadawał potrawie smaku, ale krwawe obrazy na ekranie nawet nie ruszały.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 1:26 am

Ruszył klamką ponownie. Drzwi ewidentnie były zamknięte... v.v
- Ja pierdziele...
Jako architekt nie cierpiał tego robić!
Wstał, poruszył kilka razy ramionami i grzmotnął barkiem o drzwi. Puściły.
- To nazywasz 'otwarte'? xP
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 1:28 am

Obejrzał się na niego przez ramię.
- Nie wiem, jak to zrobiłeś, ale ja nie zamykałem. Drzwi do kibla nie da się zamknąć od zewnątrz.
Zastanowił się przez chwilę.
- Może znowu się zacięły.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 5:07 pm

- No, może v.v
Rozmasował ramię i wykonał nim kilka kółek. Nie bolało.
Złapał za swojego gyrosa i padł na kanapę obok kumpla. Założył nogi na stół.
- Fajna ta twoja siostra. Szkoda tylko, że ma faceta... Poza tym... tak bardzo się za sobą stęskniliście? ;>
Uśmiechnął się ironicznie.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 6:40 pm

- Nie nazwałbym tego tęsknotą - odpowiedział, szperając pałeczkami w swojej surówce. - Po prostu u nas pojęcie rodziny jest bardzo silne. To, że nie mamy zbyt wiele tematów do rozmów nie znaczy, że nie chcemy pozostać rodziną. Wypada od czasu do czasu pogadać, tak dla zachowania więzi.
Pochłonął frytkę.
- A jak ci się tak podobała, to mogłeś ją śmiało przelecieć. Jestem pewien, że świadomość posiadania faceta nie byłaby dla niej problemem.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 10:09 pm

- Ciekawie. Co prawda niecodziennie, ale zawsze coś. Ja, na szczęście lub nieszczęście, jestem jedynakiem ^^. Ale nadal macie ze sobą kontakt. - chapnął kilka frytek i natychmiastowo je połknął.
- Nie przelatuje dziewczyn, ja je zabijam Wink. To mi sprawia o wiele więcej przyjemności.
Wciągnęła go fabuła filmu.
- wtf.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 10:13 pm

- Tę mógłbyś co najwyżej przelecieć, inaczej byłaby to ostatnia dziewczyna w twoim życiu.
Skończył jeść.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 10:20 pm

- Mhm, jasne ;D.
Nigdy nie wątpił w swoje umiejętności ^^. Chociaż ostatnio zauważył, że coraz więcej dziewczyn wychodziło cało z jego ataków... ale i tak wymazywał im pamięć, więc nie musiał się martwić o swój tyłek.
Oglądał film wolno przeżuwając. Drgnął, kiedy zza drzewa wyleciał predatorowato podobny zwierz.
- Lol...
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 10:38 pm

- Nom.
Wyczuł drgnięcie kumpla, uśmiechnął się kątem warg.
- Wrażliwy się zrobiłeś Wink
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 10:57 pm

- Nie wierzę.
Przełknął kolejny kawałek mięsa i przechylił głowę na bok.
- Kurde, za dużo wypiłem jej krwi... v.v w dodatku krew Valiuri działa pobudzająco...
Gapił się w ekran jak idiota. Potrząsnął głową.
- Gówno prawda, nie jestem wrażliwy wtf.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 EmptySro Maj 05, 2010 11:19 pm

- Nie jesteś wrażliwy. Jesteś wrażliwszy. To różnica.
Zerknął na niego kątem oka.
- Czyli jednak ją ugryzłeś. Domyśliłem się, kiedy wspomniała, że czegoś jej dosypałeś do fanty Wink czyszczenie pamięci, co?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Laminian :: Mieszkania-
Skocz do: