Laminian
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 12:01 am

- Wrażliwszy wtf. - powtórzył. - Może być.
Schrupał ostatnie parę frytek i odłożył pudełko na stół.
- Musiałem. Gdyby nie to, to znowu musiałbym zapolować. Poza tym, zgodziła się bez dwóch zdań. Na czyszczenie też Wink.
- Co za frajer, mógł go zaatakować od tyłu v.v - szepnął do siebie, gdy jakis gościu rzucił się na predatorowego zwierza x_x.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 12:04 am

- Jak się zgodziła, to ok. A nawet gdyby nie, to mam to gdzieś. Dopóki żyje, nic mi do tego.
Wgapiał się w ekran bez zainteresowania.
- Co my za szajs oglądamy?
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 12:10 am

- Jakbym ją raz dźgnął, to też byś mówił, że nic ci do tego? Wink
Oparł się o kanapę i splótł palce na karku.
- Nie wiem, ty coś włączyłeś. Możemy wyłączyć, on i tak zginie. - i sekundę potem główny bohater padł ofiarą kłów innego zmutowanego ssaka. - Mówiłem ;D. Dawaj jakiś horror.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 12:16 am

- Prawdopodobnie. Chyba, że byłaby w ciężkim stanie. Wtedy byś do niej dołączył.
Chwycił pilota i zaczął skakać po kanałach. Ostatecznie zatrzymał się na czymś krwawym.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 12:21 am

- Wreszcie jakaś reakcja. Ale coś mi się wydaję, że to drugie by nie wyszło ;].
Biegał wzrokiem po ekranie. Wszystko za szybko się działo x_x.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 12:45 am

- Wyszłoby wyszło, już o to się nie bój.
Gapił się w ekran, w ogóle nie myśląc nad tym, co się na nim działo. Miał ochotę po prostu patrzeć na jakąś akcję, nie zastanawiając się nad nią.
- Chyba idę spać. Mam zły dzień i łatwość zabijania.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 1:07 am

- Tak, tak, oczywiście ;D - uśmiechnął się szerzej.
- Trafny pomysł, również skorzystam.
Przeciągnął się, ziewnął i wyniósł puste pudełka do kosza na śmieci.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 1:08 am

Postawił swoje pudełko na jego, żeby wyrzucił przy okazji jego. Następnie skoczył pod prysznic, wyszedł po pięciu minutach. Targając ręcznikiem włosy skinął na niego i stół.
- Cho, sprawdzimy, czy podpakowałeś.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 3:55 pm

co on miałby robić? xD

Wyjrzał na niego zza ściany.
- Hm? wtf - potem przeniósł wzrok na stół. - Po co?
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 9:06 pm

- Żebyś nie żył w złudzeniu, że możesz mnie pokonać.
Siadł przy stole i oparł łokieć o blacie.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 10:02 pm

- Jasne ;]
Zarechotał po swojemu.
- Dobra, robimy zakład. Jak wygram - serwujesz mi do końca miesiąca kebaby. Jeśli przegram - robię ci obiady do końca miesiąca Wink. Hm?
Usiadł na przeciwko niego i ustawił swój łokieć na stole.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 10:10 pm

- Dobra, może być... chociaż. Jak ja wygram, to upolujesz dla mnie tą Opherkę, o której ci mówiłem. Całą.
Uśmiechnął się kątem warg.
- A po całym zajściu oczyścisz jej pamięć Wink
Spletli dłonie. Co tu kryć - biceps Sky'a, który codziennie trenuje w salach sportowych i siłowniach, był zdecydowanie większy od pana architekta.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 10:24 pm

- Całą? Nie będę mógł jej nawet posmakować...? Szkoda v.v
Napiął mocno mięśnie. Był silny, fakt. Geny i ćwiczenia zawsze dawały swoje, ale ze Sky'em i tak zawsze przegrywał xD.
- Dam ci fory, żeby nie było Wink.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 10:28 pm

- Może dam ci raz ugryźć. Ładna jest.
Parsknął śmiechem.
- Nazywasz to forami? Wink To raczej ja ci mogę dać.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 10:39 pm

- Zgadzam się. Próbowałem już krwi Ophery. Smak ma niemal doskonały ;].
Zaczął pierwszy. Gwałtownie ruszył ręką w prawo.
- Zobaczymy Wink. Zaoszczędze te kilkadziesiąt rubli. - uśmiechnął się półgebkiem.
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 10:42 pm

- Mmm, z wyglądu też im niczego nie brakuje. Ale smak krwi doskonały.
On natomiast szarpnął z drugiej strony. Ręce przechyliły się na korzyść Joela.
- Mówisz tak, żeby się dowartościować? ;D
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 10:48 pm

Uparcie ciągnął ich dłonie na swoją stronę, żeby zdobyć przewagę.
- Kto wie... ale raczej nie. Głośno przepowiadam przyszłość Wink... - chwila ciszy. - Cholera, ty sterydy bierzesz? v.v
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 11:11 pm

... albowiem ręce były tak przechylone, jakby dłoń Sky'a miała za chwilę dotknąć blatu, dając zwycięstwo Joelowi. Ale od tego miejsca ręka demona jakoś nie chciała się ruszyć, a on się tylko uśmiechał.
- Nie ;] uczęszczam na AWF.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 11:15 pm

Patrzył na ich dłonie. Z całych sił próbował przechylić ostatecznie swoją rękę na stół, ale nie dawał rady ><.
- O stary, nawet AWF tyle nie daje... - wypuścił powietrze z ust. - wtf.
Chwycił wolną ręką krawędzi stołu, zacisnął szczękę i jego ręka łagodnie zlatywała na dół!
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 11:18 pm

- No jestem jeszcze demonem.... ale tutaj za bardzo przewagi nie mam, bo ty też jesteś silny. Cóż. To się nazywa "trzymać hantle w ręku zamiast ołówka nad rysunkiem technicznym" Wink
Podparł się mocno i płynnie przechylił ręce na drugą stronę.
- ;D możesz się poddać.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyCzw Maj 06, 2010 11:33 pm

- Jestem w pół demonem Wink - przypomniał.
Z całej sily próbował przechylić ich dłonie na drugą stronę, ale i tak czuł, że przegrana jest już blisko v.v.
- Odwal się, nie mam zamiaru się poddawać xP. Jak przegram, to z honorem, bo walczyłem do końca!
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyPią Maj 07, 2010 12:00 am

- O tym mówię.
Obserwował wysiłki Joela. To nie tak, że pokonywał go bez trudu, bo jego kumpel był dobrym przeciwnikiem. Ale jego przewaga siły była dość odczuwalna ;>.
- Dobra, bo ci żyłka pęknie.
Stuknął jego dłonią o stół kończąc pojedynek.
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyPią Maj 07, 2010 12:06 am

Nie, żeby to była nieprawda... ;<
Poczuł tylko jak Sky ostatecznie zakończył pojedynek. Najpierw wytrzeszczył oczy, ale potem chwycił za rękę i rozmasował sobie nadgarstek.
- Lol... - mruknął. - To na kiedy mam ci ją upolować? v.v
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyPią Maj 07, 2010 12:09 am

- W wolnym czasie, jak będziesz miał ochotę - odpowiedział, także rozmasowując nadgarstek, żeby podbudować kolegę. - A kebaby i tak ci zawsze stawiam Wink
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyPią Maj 07, 2010 2:57 pm

- Ok. Rozejrzę się za nią i wyczaję odpowiedni moment Wink.
- Ostatnio oddaję ci kasę, nie mów ;D. Ale fakt, często mi stawiasz.
Rozsiadł się wygodnie w fotelu.
- Ciekawe jak bardzo miasto wpadnie w panikę, gdy kolejna osoba zginie, a nie znajdą winowajcy. Jak myślisz, zaczną się stąd wynosić?
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyPią Maj 07, 2010 5:44 pm

- Prawdziwemu mężczyźnie na porządnego gyrosa nigdy nie szkoda kasy~
Uwalił się obok niego, zgiął się w pół, maltretując włosy ręcznikiem.
- Pewnie chcieliby. Ale jak zwykle jest coś, co większości to uniemożliwi. Kasa, przyjacielu. Matki zabronią dzieciom wychodzić z domu, takie tam.
- Sądzisz, że jesteś bezpieczny?
Powrót do góry Go down
Joel
Architektura
Joel


Liczba postów : 97

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyPią Maj 07, 2010 9:17 pm

- Tu muszę ci przyznać racje ;D.
Uśmiechnął się do siebie, myśląc nad czymś.
- Ta. - przytaknął mu. - Tak myślę... póki działam nocą i wymazuję ofiarom pamięć, to mogę czuć się bezpieczny Wink.
Zerknął na zegarek. Dochodziła 23...
- Przejdę się, przy okazji dotlenię swój mózg ;]. - zabrał tylko kurtkę, nałożył buty. - Narazie.
Wyszedł.

[zt]
Powrót do góry Go down
Rive
Sztuki Walki
Rive


Liczba postów : 100

Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 EmptyPią Maj 07, 2010 9:24 pm

- No, nara.
Włączył jakiś film i zajął się oglądaniem.

[nmg]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)   Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel) - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mieszkanie podejrzanych indywiduów (Sky i Joel)
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Laminian :: Mieszkania-
Skocz do: