Laminian
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyNie Lis 21, 2010 11:32 pm

Jak wyżej xD.

--------.---------

Altair siedział na kanapie rozłożony na cztery strony świata. Przełączał z kanału na kanał.
- == nic... po prostu nic tu nie ma... jakieś debilne filmy, seriale... albo jakieś komedie durne...
Westchnął głośno i poszedł do kuchni. W salonie wesoło ćwierkał sobie Charlie ;D.
- No i czego zacieszasz? - Altair się wkurzył i skierował swoje kroki do jego klatki. - Sądzisz, że siedzenie z ćwierkającym tobą jest zabawne? Nie nudzisz się, papugo? ><
Charlie spojrzał na Altair z miną typu "ale dureń" i ćwierkał sobie dalej xD.
- I weź tu porozmawiaj z kimś normalnym Rolling Eyes.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyNie Lis 21, 2010 11:34 pm

*puk puk~*

(xD)
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyNie Lis 21, 2010 11:41 pm

Papuga zatrzepotała skrzydłami przez te nagle pukanie.
- No i czego panikujesz? Jakbym Calypso widział - wzruszył ramionami i otworzył drzwi.
...
- wtf... za długo przed telewizorem siedziałem... - zmarszczył brwi i pochylił się nad istotą.
- Bianuś...? Imposible.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyNie Lis 21, 2010 11:42 pm

Nadepnęła mu obcasem na palce u nogi.
- Teraz wierzysz, że to ja? Wink
Wyszczerzyła się szeroko.

- Ej, nie cieszysz się!
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyNie Lis 21, 2010 11:46 pm

- O.O AUA! - złapała się za palce. - No wiesz co!
Zaśmiał się głośno i uścisnął ją.
- Pewnie, że się cieszę xD. Tylko siedzę od 2 dni przed telewizorem w mieszkaniu Matta i dostałem świra. Yay, wyjechałaś od nich!
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyNie Lis 21, 2010 11:48 pm

Kiedy wyciągnął swoje łapy, wyślizgnęła się i pokazała mu prawą dłoń. Obrączka.
- Nie tak blisko Wink
Wyminęła go, wlazła do środka.
- Ej, ej, Matt będzie miał coś przeciwko, żebym tu została na kilka dni~?
Rzuciła walizkę na kanapę.
- Ale syf wtf
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyNie Lis 21, 2010 11:57 pm

- O.O Bian, ale jego tu nie ma :< to tak na przywitanie!
Podreptał do kuchni z przegraną miną.
- Chcesz herbaty? ;]
Wstawił wodę.
- Nie, raczej nie. Nie będzie go do końca miesiąca Rolling Eyes poprosił mnie, żebym pilnował mu mieszkania. Nie mam tu co robić, serio. Gadam do Charliego całymi dniami. A on, saprajs, nie odpowiada mi Wink - zaśmiał się.
Rozejrzał się po salonie.
- Ta, ta. Wczoraj sprzątałem.
Wszędzie leżały papiery od scenariuszy.
- Ale dzisiaj rano wzięło mnie na zgubne pisanie... nic, kompletnie nic nie wchodzi mi do głowy. Straciłem wenę cry.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 12:00 am

Podreptała za nim i wyściskała go mocno~
- Spodziewałam się większego zaskoczenia Wink - zaśmiała się.
- Dobra, czyli zostaję! Muszę się schować przez kilka dni... potem pójdę do urzędu, na szczęście ciągle jestem tutaj zameldowana, załatwi się kilka formalności... i nie będę musiała już nigdy wracać do domu.
Rąbnęła sobie jabłko.
- Herbatki~

Uwaliła się na kanapie, ogarnęła mu nieco w papierach.
- Sądzisz, że byłabym dobrą muzą?
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 12:11 am

Uścisnął ją z satysfakcją ;D.
- Nigdy? wtf
Wsypał do kubków herbaty. Mieli tylko jedną, grejfrutową.
Jeden kubek miał zdjęcia Matta i Calypso, kiedy byli jeszcze w szkole średniej. Było naprawdę ładne ;]. Drugi był różowy w niebieskie słonie xD.
- Ale jak to, że nigdy? Załatwisz papierki i już? o.O

- No - krótko i rzeczowo. - Piszę akurat horror, może się przydasz ;>.

(będę pisała potem z komy, bo muszę się umyć Wink )
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 12:16 am

- Nigdy - potwierdziła beztrosko. - W moim małżeństwie jest pewna luka: nie jest to ślub kościelny, ani nawet cywilny. Wedle prawa Wielkiej Brytanii jestem ciągle panną. To jest wewnętrzny system włoskiej arystokracji, potwierdzony przez władze ^^. Zmienię imię i nazwisko. Żadne dokumenty, ani żadne obrączki nie będą mnie ograniczać.

Wzięła jakiś koc i owinęła się nim. Nie wyglądała, ale była porządnie chora: okazję by uciec z domu miała tylko wtedy, kiedy leżała w łóżku z wysoką gorączką, bo wtedy nikt jej tak nie pilnował. Spakowała najpotrzebniejsze rzeczy (wszystkie ubrania itp i tak zostawiła w Londynie) i pojechała na lotnisko, po czym wzięła pierwszy samolot do Londynu.

- Wiesz ty co. W nocy zrobię ci taką jazdę, że cię natchnienie na horrory nie opuści do Wielkanocy.
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 12:43 am

- Łał wtf nieźle obmyślane. - pokiwał głową z uznaniem.

A on, jako że był idiotą i facetem, zrozumiał to opatrznie.
- Słucham ja ciebie? xD no chyba nie mówisz poważnie rotfl.
Zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 12:46 am

- Prawda? Jestem genialna ;D

Wytrzeszczyła na niego gały, po czym zaśmiała się głośno.
- To znaczy, że będę cię straszyć w nocy Razz Mam czarną kredkę do oczu i jak się nią wymaluję to wyglądam jak zombie! ;D

Rzuciła w niego poduchą.
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 12:55 am

- Yhym xD.
Zwinnie złapał poduszkę.
- O ludzie! Dobrze, że mi o tym powiedziałaś, wezmę ze sobą notes i długopis Wink.
Pstryk. Czajnik się wyłączył.
Altair zalał obie herbaty i zaniósł je do salonu razem z cukrem i łyżeczkami.
- Co się tak opatuliłaś tym kocem? wtf zimno ci? - rozejrzał się. - Okna zamknięte, ogrzewanie włączyłem rano...
On sam teraz siedział w samej koszulce i cienkiej bluzie z kapturem.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 1:00 am

Zwinęła się w kulkę i właśnie wyciągała łapkę po gorąąąącyyy~ *__* kubeczek, kiedy Altair przywrócił ją do rzeczywistości.
- Musiałam zmarznąć ^^ spędziłam sporo czasu w drodze.
Cofnęła łapę.

- Zapewnię ci koszmarne natchnienie >D BUAHAHAHAHAH
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 1:09 am

- wtf no weź, rozgrzeje cię - przysunął jej kubek. - Ty coś ukrywasz~
Spojrzał na nią podejrzliwie.
- Już się zaczynam się bać. A to dopiero początek, ta? rotfl

- Bian, jak ty tu w ogóle trafiłaś, co? o.o nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek pokazywał ci mieszkanie Matta xD.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 1:22 am

- Heee? Powiedziałam ci nawet, że mam męża a ty mnie oskarżasz o ukrywanie czegoś? :< jesteś okrutny! Sergiooo~ - zawołała i zakaszlała.
Wyszczerzyła mrocznie kiełki, co miało znaczyć mniej więcej tyle, co "TAK".

- No wiesz... nie chcę na razie wracać do domu. Najpierw załatwię te formalności, wyrobię dokumenty itp. Ale muszę się gdzieś podziać... moim pokoju Sergio pewnie szybko by mnie znalazł. Chce mnie sprowadzić z powrotem. Jemu też nie do końca się to wszystko podoba, ale jest pokorniejszy ode mnie. W każdym razie: z jakąś głupią nadzieją, że tam jesteś, poszłam do twojego starego pokoju w akademiku. Był tam jakiś gościu ze swoją dziewczyną i powiedzieli mi, że mogę cię tutaj znaleźć ^^
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 1:30 am

- Tak, bo jesteś chora Razz pij, bo ci nie odgrzeje ;]
Wepchnął jej kubek w łapki i sam upił łyk ze swojego.
- Sergio wtf kojarzy mi się z chłopaczkiem od stajni - podniósł jedną brew do góry i zaśmiał się.
- Czyli jemu też to małżeństwo nie pasowało? I jeszcze cię teraz szuka x.x ale kolo.

- Daniel... xD taaa, on jest świetny... nie znał cię i wystarczyło mu, że mnie szukasz.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 1:37 am

- v.v...
Wzięła kubek.
- Ej, nie obrażaj go! Sergio jest naprawdę w porządku, lubię go. Ale to niewystarczające, by być małżeństwem, spać ze sobą, mieć dzieci itp :/ A szuka mnie, bo obowiązki są dla niego ważniejsze od jego osobistych odczuć. Hardkor.

- O, właśnie ^^ Daniel. I jakaś Mel chyba, jeśli dobrze pamiętam. Ładne imię swoją drogą~
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 1:48 am

- Nie obrażam go, no i teraz rozumiem. Skoro obowiązki są dla niego ważniejsze ;D no i skoro widzę go w twojej głowie~
Puknął ją lekko w czoło, a potem przyłożył do niego pełną dłoń.
- I wyjechałaś z gorączką == - pokręcił głową i zamlaskał.
Poszedł do kuchni w poszukiwaniu jakiegoś gripexa czy czegoś. Wziął dodatkową szklankę z letnią wodą i wrzucił do niej brytyjski febrisan.
- Melodie x) oboje pracują u nas w teatrze. Biedak, ona jest strasznie o niego zazdrosna, gołym okiem widać xD.
Postawił szklankę na stole, jak jakieś trofeum.
- Jak tego nie wypijesz to ja cię będę straszył w nocy Razz
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 1:52 am

- Faktycznie, dziwnie się na mnie patrzyła wtf to o to chodziło...?

Podążyła za nim wzrokiem zniesmaczona. Wiedziała, że musiała się wykurować, ale takie bieganie wokół niej kojarzyło jej się bardzo jednoznacznie.
- W porządku... mogłam wyjechać tylko w takim momencie, bo mniej mnie pilnowali v.v
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 1:58 am

- Pewnie tak Wink byłaś dla niej zagrożeniem.
Spojrzał na nią zdziwiony.
- A, to dbają o ciebie bardziej, kiedy jesteś zdrowa? wtf tak trochę nie po kolei. Myślałam, że arystokracja to też służba, która opiekuje się tobą i jest na każde twoje skinienie x.x.
Założył nogi na stół.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 2:00 am

- Oczywiście, że tak jest. Ale służba to nie strażnicy, a strażnicy nieco wyluzowali, skoro byłam przykuta 40-stopniową gorączką do łóżka ;D no to czmychnęłam~
Popiła herbatki, potem za jednym razem wypiła całą szklankę leku. Skrzywiła się.
- Paskuda...
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 2:06 am

(posłuchaj sobie kiedyś Hillsong United - Desert song ;])

Zaśmiał się głośno.
- Ta, no, spoko xD czemu nie! "Chłopaki, idziemy na piwo, Bianka jest chora~"
Mrugnął do niej.
- Zuch dziewczyna ;>
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 2:08 am

Kiedy tak leżała zwinięta pod kocykiem, z herbatą, w ciepełku, z opiekuńczym Altairem obok, w bezpiecznym miejscu... poczuła się dobrze.
- Ej, ej - odezwała się. - A mogę cię postraszyć jutro? Dzisiaj chyba przekimam całą noc ^^
Była wyczerpana podróżą, oczy jej się kleiły. Zamierzała zasnąć tak, jak leżała, bez przebierania się, ani niczego.
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 2:13 am

Uśmiechnął się szeroko.
- Mi to nawet na rękę Wink i lepiej dla ciebie.
Ziewnął głośno. Dopił do końca herbatę i odstawił kubek na stół. Posprząta rano.
- Chcesz spać w pokoju siostry Matta?
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 2:15 am

- Niieeee, nie będę się już ruszać - odpowiedziała i ziewnęła. - Mi tu dobrze ^^ no i nie chce mi się ruszać leniwego tyłka, skoro już się tu zagnieździłam Wink
Uśmiechnęła się do niego, patrząc mu w oczy spod opuszczonych rzęs.
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 2:22 am

Pokręcił głową z uśmiechem i zaoferował jej siebie jako niezbyt wygodne, ale za to dopasowujące się do potrzeb łóżko ;D.
- Ty leniu ty Razz.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 2:25 am

Co? Zaoferował się jej jako łóżko? xD

- Wiem Wink
Zamknęła ślepia.

(dobranoc)
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 2:30 am

Tak xD skoro nie chciała spać u Calypso, to niech śpi na nim rotfl

Przytulił ją i opatulił szczelnie kocem.
- Dobranoc, leniu na potęgę~
Oparł głowę o oparcie kanapy i zasnął po kilku minutach... zasypiania x).
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 4:57 pm

Kiedy się rano obudziła, towarzyszyło jej uczucie... a raczej uczucia mieszane. Z jednej strony, czuła się znacznie lepiej, gorączka musiała trochę spaść, ale z drugiej strony, wszystko wskazywało na to, że rzucała się w nocy czuła, że jej ubrania są mokre od wewnętrznej strony. Paskuda :<.

Wymknęła się spod/znad/zza Altaira, wygrzebała coś na zmianę ze swojej walizki (a obecnie jej zawartość stanowiła niestety bardzo droga bielizna, bardzo drogie kosmetyki, bardzo droga koszula nocna i bardzo drogich kilka sukienek. Wkurzające było to "bardzo drogie") do tego kosmetyczka i dziewczę czmychnęło do łazienki, gdzie wlazło pod prysznic.

Kiedy Altair się obudził, była w trakcie smażenia jajecznicy. Zielony ręcznik na głowie stanowił zabawny kontrast dla ładnej sukienki w kwiatowe wzory z polarowego materiału.
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyPon Lis 22, 2010 6:41 pm

Kiedy poczuł jakiś ruch na kanapie, przewrócił się tylko na drugi bok xD. Obudził się dopiero wtedy, gdy sen o tym, że został najpopularniejszym scenarzystą na świecie przerodził się w sen o restauracji, którą napadł jajeczny potwór! O.O
Usiadł nagle, dysząc.
- Nie! >< - zakrył twarz dłońmi. - Zaczynam mieć zryte sny, muszę coś z tym zrobić...
Niuchnął. Obrócił głowę w stronę kuchni.
- ...? - ruszył w jej kierunku. Stanął i oparł się o futrynę. - Dobry dzień wtf
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyWto Lis 23, 2010 6:41 pm

Usłyszała krzyk i obejrzała się.
- Altair? wtf
Uśmiechnęła się lekko, widząc go całego i zdrowego (przynajmniej fizycznie xD), po czym wróciła do przygotowywania śniadania.
- Hej~ - przywitała się. - Głodny?
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyWto Lis 23, 2010 8:46 pm

(jak odpiszesz to możesz mi puścić strzałkę, bo chyba nie będzie mnie dzisiaj na kompie)

Ziewnął i potarł się po potylicy.
- Zapachniało mi jajkami i miałem koszmar o jajecznej godzilli wtf.
Zerknął na klatkę Charliego przesłoniętą czarną koszulą Altaira.
- No, jak wilk ;D
Zdjął ją, a papuga przywitała swojego właściciela wesołym skrzekiem. Ostrożnie otworzył drzwiczki i nasypał trochę ziarnistej mieszanki do pojemniczka. Kiedy mała kratka się zamknęła, Charlie od razu zabrał się do jedzenia.
A Altair wrócił do Bianki.
- Jak się dzisiaj czujesz? ;]
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptySro Lis 24, 2010 3:07 pm

(sory, ja sama teraz wchodzę sporadycznie, uczę się)

- Następnym razem zrobię owsiankę wtf
Uśmiechnęła się i dosypała trochę przypraw, następnie wyłożyła bekon na talerz i rzuciła na to pachnącą jajecznicę z cebulką, szczypiorkiem i pomidorami ;] Tak po włosku~
Z Altairem rozmawiała w ojczystym języku.
- Dużo lepiej ^^ potrzebowałam takiego wypoczynku. Sądzę, że muszę jeszcze trochę się kurować, pójdę dzisiaj do lekarza, ale gorączka chyba mi spadła.

Uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptySro Lis 24, 2010 9:08 pm

(tak myślałam, luzik xD)

- Tooo... będą mi się śniły 3 misie, które pożerają tamtą godzillę wtf.
Chwycił widelec i z diabolicznym śmiechem zabrał się za śniadanie x3.
Pierwszy kęs. Uważnie przememlał i przełknął.
- Eccellente!
Uśmiechnął się szeroko, tak jak on fajnie potrafił~.
- No, miło słyszeć Wink.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 1:24 am

Usiadła na przeciwko niego. Sobie nałożyła dużo mniej, tylko troszkę, bo jej śniadanie kładło nacisk na maślaną bułeczkę i soczek ;3.
- A dziękuję, dziękuję ;D
- Skoro już będę na mieście, to mogę zrobić małe zakupy. Pewnie i tak będę musiała wstąpić do apteki i kupię sobie wafle ryżowe, by wytrwać siedzenie w domu xD. A jak wyzdrowieję, to pójdę do urzędu. Wymyśl mi jakieś fajne nazwisko. Bo imię już mam ;D.
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 5:34 pm

- O, zakupy się przydadzą. Od tygodnia żyję na zupkach chińskich~ - przełknął to, co miał w ustach. - I na długopisie i kartkach, taaaa ;D.
Zaśmiał się cicho. Już miał wsadzić sobie widelec z kawałkiem bekonu do ust. Miał zapytać "JA?!", ale się powstrzymał. No przecież scenarzystą był, to powinno być dla niego proste! xD.
- O mamo... mam pustkę w głowie O.O - potraktował to jak wyzwanie! - wtf
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 6:45 pm

- To ja ci będę gotować! Schudłeś strasznie :< a takie fajne ciałko miałeś v,v
Wyciągnęła rękę nad stołem i tyknęła go w ramię.
- Łeee... od dzisiaj jesz moje obiadki i zapisujemy się na siłownię! Masz przypakować, chucherko ty ><

Zaśmiała się głośno, chapnęła trochę jajecznicy.
- No weź tyyyy. Kto mi wymyśli, jak nie ty? Razz Dawaj jakieś fajne nazwisko ze swojej sztuki ;]
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 7:54 pm

(hahaha xDDDDD)

- Bian, spadłaś mi z nieba! *_____* - ... dopóki nie usłyszał tego drugiego... - Ale ja nie mam czasu na siłownię v.v... na nic innego czasu nie mam jak tylko na jedzenie, spanie, karmienie Charliego - *skrzek kakadu* - i pracę cry.
Odstawił talerz na bok, wyciągnął się na stole i zarył czołem o blat.
- Sarvente... :< "Gniew południa"...
Ha, profesjonalista! Potrafił przyporządkować nazwisko do każdego swojego scenariusza x3.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 8:52 pm

- No to od dzisiaj będziesz musiał znajdować. Jeszcze trochę, a będziesz grubym brzydalem, który tylko siedzi w domu w papierach. Nie wyjdę za ciebie!
Zabrała swój talerz i od razu go umyła. W zęby złapała bułeczkę.
- Sarvente... super : D dzięki!
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 9:20 pm

O nie, trafiła go w czułe miejsce... xD
- Dobra, to co, jutro? =D już NIGDY nie pójdę po teatrze do Maca!
Wyprostował się jak struna.
- Pasuje ci? wtf
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 9:24 pm

- I o to chodzi! Od dzisiaj jesz moje żarcie Razz od DZISIAJ. Ubieraj się ;]

Przełknęła kawałek bułki.
- Nom, a co? wtf
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 9:41 pm

- A jak nie będzie cię "zawsze"? :<
Otrząsnął się.
- Jak to teraz? Zaraz? wtf

- Nie, nic... xD wybacz, ale dałem ci nazwisko tego złego faceta, który atakuje wioski tylko po to, żeby zabijać nieposłusznych królowi ludzi... - zaśmiał się, ale potem przyłożył pięść do ust i odchrząknął. - Ale ty jesteś jego całkowitym przeciwieństwem, więc jest ok ;D.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 9:48 pm

- Nie bój nic, dopóki będę mogła, to się będę tobą opiekować~
Kichnęła.
- A widzisz, to idealnie o mnie ;D łap no kurtkę.
Kończyła suszenie włosów.
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 9:51 pm

- Wiesz, kochana jesteś... - spojrzał na nią podejrzliwie, dotknął ręką jej czoła (chciałam napisać czołem jej ręki xDD). - No, ale gorączki nie masz wtf.
Podniósł do góry brwi z rezygnacją.
- Taaaa... a jak nie mam kurtki? - owijamy w bawełnę! - To mogę nie iść? ;D
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 9:54 pm

Przeczesała włosy palcami, ściągnęła kurtkę z wieszaka i wcisnęła mu w ręce.
- Nie, nie możesz ;] kupimy sobie jakieś seksi dresiki i będziemy ćwiczyć~ ja też chciałabym zrzucić parę kilo ;]
Wciągnęła proste grafitowoszare kozaczki.
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 10:02 pm

No teraz się skrzywił.
- Tylko nie dresiki D: nie wystarczą szorty i jakaś koszulka?
Włożył trapery i ubrał kurtkę.
- Uch... przyznam, leniem jestem :< - opatulił szyję czarnym ciepłym szalikiem.

(1.Azhar ma, jakby co, prawo jazdy. 2. Uważaj x3)
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 10:31 pm

- Nie. Dresiki. Kupię ci, więc powinieneś się raczej cieszyć xP
Odziała się, wcisnęła czerwoną czapkę na czarne loczki i owinęła szyję szaliczkiem.
- No dalej, rusz dupę Wink
Powrót do góry Go down
Altair
Scenariopisarstwo
Altair


Liczba postów : 926

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 10:37 pm

Westchnął, otworzył drzwi przed Bianką.
- Zostanę dresiarzem, dobra, sama tego chciałaś Wink madame~
Wskazał jej wyjście, a sam wziął do rąk torbę i zamknął za nimi drzwi.
- Prowadź, nie wiem, gdzie jest jakaś "siłownia" xD.
Powrót do góry Go down
Leila
Informatyka
Leila


Liczba postów : 2191

Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso EmptyCzw Lis 25, 2010 10:41 pm

- Ja też nie xD ale to tylko Londyn! Nie powinno być trudno coś znaleźć Wink
Stanęła na palcach i poprawiła mu trochę włosy, bo wyglądał, jak łajza. Poszli sobie.

[z/t oboje]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty
PisanieTemat: Re: Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso   Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso Empty

Powrót do góry Go down
 
Funkcjonalne mieszkanko Matta i Calypso
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mieszkanko Renny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Laminian :: Mieszkania-
Skocz do: